Najczęściej Komentowane

PZL-130 Orlik z Arma Hobby – dlaczego nie? (257)
PZL-130 Orlik to jedyny samolot wojskowy polskiej konstrukcji, który nadal może być produkowany dla odbiorców wojskowych w Polsce i za granicą. Piękny samolot, na którym szkolą się podchorążowie ze Szkoły Orląt i który bierze udział w pokazach
Stare zegarki – hobby dla Ciebie (92)
Zegarki mechaniczne nie powinny mieć w dzisiejszym świecie racji bytu – są reliktem przeszłości, ciągle spóźniają się lub śpieszą, a ponadto wszędzie otaczają nas dokładne zegarki elektroniczne.
Grupa Żelazny i jej samoloty (51)
Grupa Żelazny to jedyna cywilna grupa akrobacyjna w Polsce. Nazwa grupy pochodzi od jej sponsora, firmy, która ma sieć sklepów. Piloci tej grupy są uznawani za jednych z najlepszych w kraju i aktywnie uczestniczą w zawodach na całym globie.
Kocha stare motocykle. Ma ich 50 (46)
Ma niemieckie emzety, polskie wueski i wuefemki, a jego ulubienicą jest węgierska Panonia. W kolejnym odcinku cyklu Pasjonaci prezentujemy Marka Wanglera z Gdańska, który kolekcjonuje stare motocykle.
Kierowca rajdowy Kajetanowicz i jego pilot Baran laureatami Konkursu Fair Play PKOl (35)
Kierowca rajdowy Kajetan Kajetanowicz i jego pilot Jarosław Baran zostali laureatami 49. Konkursu Fair Play PKOl. W czwartek odebrali nagrodę za sportową postawę podczas ubiegłorocznego Rajdu Barum w Czechach.
Gdzie na RYBY - okolice POZNANIA: Polecane łowiska w województwie wielkopolskim (28)
Jedną z przyjemniejszych aktywności podczas wakacyjnych weekendów jest łowienie ryb. W tym przypadku wszystko zależy jednak od łowiska - jeśli wybierzemy złe, lub pojedziemy w ciemno, czeka nas frustrujący dzień a nie zwycięski połów.
Filatelistyka – hobby przeżywające renesans (7)
Każdy facet wie, że najlepszym tekstem na zaproszenie koleżanki do swojego domu jest nieśmiertelne „czy chcesz zobaczyć moją kolekcję znaczków”. Dyskusje o śmierci filatelistyki pojawiają się od rozpowszechnienia poczty Email.
Modelarstwo (5)
Modelarstwo to bardzo zróżnicowane hobby. W jego zakres wchodzą zarówno modele plastikowe do sklejania, modele kartonowe, kolejki i zdalnie sterowane. Każdy z tych rodzajów modelarstwa stawa inne wymagania wobec hobbysty.
Replika "Daru Młodzieży" z 80 tys. zapałek (3)
Prawie 80 tys. zapałek wykorzystał 18-letni modelarz do budowy dwumetrowej repliki "Daru Młodzieży". Koszt budowy wyniósł około 500 zł. Model powstał jako prezent dla... dziewczyny.
teleTOON+ Sport - freestyle football i trików piłkarskich (3)
Chcesz nauczyć się najlepszych trików piłkarskich? Zapraszamy do oglądania akademii freestyle football i trików piłkarskich w nowej serii popularnego programu teleTOON+ Sport.
Tuning przynęt czyli... poprawić fabrykę (2)
Wszystko można poprawić---mawiał mój majster od nauki zawodu,był niekwestionowanym mistrzem w sieganiu po niekonwencjonalne pomysły gdy "życie "postawiało go czasem pod ścianą,kiedyś gdy przy zbijaniu mebli u klienta zabrakło mu trzech kołków
5 najbardziej znanych ukraińskich sportowców (1)
Sport łączy ludzi na całym świecie. Wielu fanów zaciekle ogląda zmagania swoich ulubionych sportowców, a Ci trenują w pocie czoła, aby osiągnąć sukces. Tych pięciu sportowców osiągnęło niebywałe osiągnięcia na arenie międzynarodowej.
AIRSOFT (0)
To gra zespołowa polegająca na symulacji działań wojskowych, wykorzystująca repliki broni palnej. Przyciąga coraz więcej osób, wciąż zyskując popularność na świecie, a ostatnio także i w Polsce.Janek, Piotr I, Piotr II, Bartek i Adam
Piotr Dmitruk jako pierwszy skleił model śmigłowca H-13S z Italeri z drukowaną 3D kratownicą (0)
Piotr Dmitruk jako pierwszy skleił model śmigłowca H-13S z Italeri z drukowaną 3D kratownicą z Attack Squadron. Model w skali 1/72 robi doskonałe wrażenie. Zobacz jak dzięki zastosowaniu naszych akcesoriów stareńki model nabrał życia
Mateo Txistu (0)
W rejonie Tolosy (choć niektórzy twierdzą, że było to w Ataunie, a inni, że w Oiartzunie) żył kiedyś pewien ksiądz, który opiekował się niewielką parafią. Oprócz typowych dla tej profesji obowiązków - takich jak odprawianie mszy, udzielanie...
Bieganie po zatłoczonych miastach denerwuje. Trójfazowy projekt pilotażowy Hamburga chce to zmienić (0)
Dziennikarz www.fokus.de jest pewien: pomysł z Hamburga mógłby poprawić relacje między biegaczami a rowerzystami. Do tego potrzebne są jasne reguły. Niestety.
Wędkarski sezon gruntowy rozpoczęty! (0)
Nadszedł ten długo oczekiwany dzień. Niedziela, 6 marca. Godzina 4:30 dzwoni budzik - pora roku nie koniecznie pomaga w wyjściu z łóżka - ale to wyjazd nad wodę, więc nie ma zmiłuj. Tym bardziej, że byłem umówiony z Michałem z Wędkarstwo - Lubię to.
Majsterkowanie (0)
Powszechnie wiadomo, że naprawa cieknącego kranu, samochodu czy montaż nowo zakupionych mebli to domena bardziej męska, aniżeli żeńska. Jednakże mężczyźni nie zawsze traktują te czynności jako przykre do wypełnienia obowiązki.
Zezengorri (0)
Według Diccionario de la mitología vasca J. M. de Barandiarana, Zezengorri (co w języku baskijskim znaczy dosłownie “czerwony byk”) to jedna z postaci, jaką mogą przybrać duchy podziemi. W niektórych miejscach znany jest też jakoTxahalgorri, Txekorgo
Strona główna » Techniczne » MIG-29 w lotnictwie polskim (0)
Dwusilnikowy, zwrotny myśliwiec, który nie zestarzał się, mimo tego, że powstał ponad ćwierć wieku temu – tak najprościej można określić radziecki samolot MiG-29. Myśliwce ponaddźwiękowe MiG-29 są nadal na wyposażeniu Lotnictwa Wojskowego RP.

Strony

e-magnes