Chisora ponownie zgłupiał. Wcześniej spoliczkował i opluł braci Kliczko, bił się z Hayem

Jeden z największych skandalistów wagi ciężkiej znów o sobie przypomniał. We wtorek w Niemczech Dereck Chisora rozpętał awanturę z Kubratem Pulewem, powiększając swoją listę grzechów o kolejny wybryk. "Del Boy" ma na koncie szereg skandali.

Dereck Chisora jest na ostatniej prostej przed potyczką o pas mistrza Europy w wadze ciężkiej. W sobotę w Hamburgu powalczy o ten pas z Kubratem Pulewem. Dla 32-letniego boksera to prawdopodobnie ostatnia duża szansa na tytuł, dlatego robi wszystko, by wyprowadzić rywala z równowagi i zwyciężyć.

Podczas wtorkowej konferencji prasowej było spokojnie, do momentu bliższego spotkania z bułgarską "Kobrą". Brytyjczyk najpierw powiedział kilka słów, po czym złapał Pulewa chwytem zapaśniczym

Chisora doskonale wie, jak zrobić wokół siebie szum i choć przez takie wybryki miewał poważne kłopoty, to wciąż jest w nim niegrzeczny pierwiastek.

Autor: Piotr Jagiełło

Źródło: http://sportowefakty.wp.pl/boks/598863/chisora-ponownie-zglupial-wczesniej-spoliczkowal-i-oplul-braci-kliczko-bil-sie-z 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
1 + 13 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.

e-magnes