Prawdziwe arcydzieło biżuterii

Najszybsza, najpotężniejsza i najbardziej zaawansowana konsola Sony PlayStation 5 to zdecydowanie jedna z najlepiej sprzedających się konsol do gier. Caviar stworzył najdroższą PS5 na świecie.

Złoty PS5 będzie złożony z 8 arkuszy, odlanych w pełnym złocie. Do jego stworzenia użyto około 20 kilogramów złota. To prawdziwe arcydzieło biżuterii.

We wrześniu Sklep Truly Exquisite zaczął oferować pozłacaną konsolę do gier PlayStation 5 w cenie od 800 tysięcy rubli. Teraz Marka Caviar posunęła się o krok dalej, wprowadzając najdroższą na świecie wersję tego dekodera.

„Futerał tego ekskluzywnego gadżetu wykonany jest w autorskiej technice jubilerskiej, która dodaje modelowi objętości i faktury. Inspiracją dla projektantów była wyjątkowa geometria rudy złota i pełne wdzięku, piękne kontury skały. Dlatego konsola została nazwana Golden Rock.

Gamepad również nie umknął uwadze projektantów. Akcesorium wykonane jest ze skóry krokodyla ze złotymi wstawkami dla prawdziwej przyjemności dotykowej.

Caviar Sony PlayStation 5 Golden Rock to szczególny wymiar designu, mieszanka racjonalności i jasności, czystych drobnych linii i celowego luksusu.

Wyjątkowa złota PS5 zostanie wydana w jednym egzemplarzu na całym świecie” – mówi się na stronie internetowej Caviar.

Konsola Golden Rock jest wyposażona w dwa kontrolery, nad których wyglądem oczywiście pracowali również specjaliści Caviar.

Cena unikalnej konsoli nie została ujawniona. Jednak, jak zauważają źródła internetowe, biorąc pod uwagę wartość złota, znacznie przekroczy milion euro. To arcydzieło zostanie wydane w jednym egzemplarzu na całym świecie.

Autor: 
Palina Mahutskaya
Dział: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
1 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.

e-magnes